26°C
ISTANBUL HAVA DURUMU26°C Parçalı Bulutlu
BİZE ULAŞIN 0216 355 11 92

Bayram Uysal

- +
Bayram Uysal

MUHTARLIK: SİYASET ÜSTÜ BİR KURUM, BİR GÖNÜL, BİR VEFA HİZMETİDİR.

1. azalıktaki 20 yıllık birikim ve tecrübemle, Kadıköy ilçesinin, güzide mahallesi Göztepe’mize Muhtar olduğumu belirtir, hepinizi en derin saygı ve sevgilerimle selamlarım.

Doğma büyüme Göztepe doğumluyum. İlk öğrenimimi, Öğretmen Harun Reşit İlkokulu’nda, ortaokul öğrenimimi, Göztepe Ortaokulu’nda, Lise öğrenimimi ise eski adıyla Aryemehr Lisesi, yeni adıyla 50. Yıl Tahran Anadolu Lisesi’nde tamamladım. Anadolu Üniversitesi, İktisat Fakültesi lisans mezunuyum. Biri Maltepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tezli yüksek lisans öğrencisi, diğeri Anakent Koleji 11. Sınıf öğrencisi iki kız çocuğu babasıyım.

Uzun yıllar Göztepe’de esnaflık yaptım. 1994 tarihinden itibaren Göztepe Mahallesi Muhtarlığı’nda 1. aza olarak fiilen çalışmaya başladım. Daha sonra ise muhtar seçimlerine girerek, Göztepe halkı tarafından muhtar olmaya layık görüldüm.

Temel felsefem:

Muhtar ya da yönetici olmak değil, önemli olan insan olmak ve insani duygularımızı, bütün mahallelilerimizin çözümün bir parçası olarak katkı sağlayacağı, katılımcı yönetim anlayışını benimsemek ve Göztepeliler olarak tek yürek olabilmek. Muhtarlık kurumu, siyaset üstü bir kurum ve makamdır. Bu nedenle ilkemiz; bireye göre değil, genele göre hareket etmektir.

Güler yüzlü, bilgi birikimli ve deneyimli bir ekip ile herkesin haklarına saygılı ‘’sizin derdiniz, bizim derdimiz’’ anlayışıyla ve şeffaf bir yönetimle hedefimiz; Atatürk’ün çağdaş devrimleri ışığında, çocuklarımıza yaşanabilir bir mahalle bırakmak için hizmet vermektir. Mahallemizin yaşam kalitesini arttırmak amacıyla, çok değerli desteklerinizi bekliyorum.

Bayram UYSAL